KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 13956246

nr 1395 6246

Kopparstick

ett par, ca 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 42x49 cm

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 maj 2021
kl 20:09:22